Wij zijn uw kerkelijk bureau op afstand.
Deskundig,
flexibel en nabij
Waar besteedt u tijd aan?

24 september 2023

Een van de belangrijkste principes die we omarmen als Kerk&cetera, is dat het in de kerk altijd over de mensen zou moeten gaan. Het gaat om de gemeenschap, het geloof in God en het samenbrengen van mensen om elkaar te ondersteunen en te inspireren. Helaas zien we vaak dat kostbare tijd wordt besteed aan administratieve taken, zoals ledenadministratie, websitebeheer, agenda’s maken voor vergaderingen, notuleren en andere secundaire verantwoordelijkheden.

1695721613719

Een van de belangrijkste principes die we omarmen als Kerk&cetera, is dat het in de kerk altijd over de mensen zou moeten gaan. Het gaat om de gemeenschap, het geloof in God en het samenbrengen van mensen om elkaar te ondersteunen en te inspireren. Helaas zien we vaak dat kostbare tijd wordt besteed aan administratieve taken, zoals ledenadministratie, websitebeheer, agenda’s maken voor vergaderingen, notuleren en andere secundaire verantwoordelijkheden.

In de afgelopen jaren hebben we gezien dat kerken in Nederland, groot en klein, te maken hebben met een scala aan uitdagingen. Vrijwilligers zijn steeds moeilijker te vinden of stellen hun taken weer beschikbaar nadat ze die jarenlang hebben gedaan. Wij geloven sterk in het ondersteunen van deze onmisbare vrijwilligers.

Daarom zijn we vastbesloten om kerken zoveel mogelijk te ontzorgen bij deze tijdrovende taken. Wij willen dat de focus terugkeert naar wat er echt toe doet: het menselijke aspect, het kerk-zijn. We willen dat kerkgemeenschappen de ruimte hebben om te groeien, te bloeien en te gedijen zonder afgeleid te worden door administratieve rompslomp. 
Om ons werk op maat gemaakt voor uw gemeente te kunnen doen werken we graag nauw met u samen. U blijft betrokken, maar wij doen het werk voor u. 

Bent u lid van een kerkenraad? Bent u koster of maakt u de preekroosters? Of bent u beheerder van de website van uw gemeente? Weet dat Kerk&cetera er is om u te ondersteunen. Samen kunnen we ervoor zorgen dat de kerkgemeenschap zich kan concentreren op wat echt belangrijk is: de gemeente.

Samen bouwen we aan een betere toekomst voor onze kerken. We staan altijd open voor gesprek om te onderzoeken of we ook iets voor uw kerk kunnen beteken. Stuur gerust een mail naar: info@kerketcetera.nl.