Wij zijn uw kerkelijk bureau op afstand.
Deskundig,
flexibel en nabij
Meld je nu aan voor onze gratis websitescan

12 december 2023

Er vinden zoveel mooie activiteiten plaats in onze kerken, maar zijn deze ook zichtbaar op de website voor (toekomstige) gemeenteleden? In onze gratis websitescan checken wij, naast het up to date zijn van vereiste informatie, ook de missionaire uitstraling, zoals een activiteitenagenda. 

Kopie van Kopie van Ontwerp zonder titel (1)

Er vinden zoveel mooie activiteiten plaats in onze kerken, maar zijn deze ook zichtbaar op de website voor (toekomstige) gemeenteleden? In onze gratis websitescan checken wij, naast het up to date zijn van vereiste informatie, ook de missionaire uitstraling, zoals een activiteitenagenda. 

Wil jij een gratis scan voor jouw kerk? Meld je aan via www.kerketcetera.nl en je ontvangt de scan binnen twee weken in je mailbox. Met inzichten over welke aanpassingen jullie door kunnen voeren om uit te stralen wie jullie als gemeente zijn.